Beste Harpa leden en sympathisanten,

 

Trooper bestaat dit weekend 5 jaar en haalde de kaap van 3 miljoen ingezamelde monnies. Zotjes! Dat moet natuurlijk stevig gevierd worden.Daarom verdubbelen meer dan 50 webshops hun commissie voor Harpa vzw "Sportvereniging voor hartpatiënten" van nu vrijdag 30 april tot en met nu zondag 2 mei.

 

Zet dus Troopershoppen via www.trooper.be/5jaar in je agenda op die 3 dagen. Het kan Harpa vzw sportvereniging voor hartpatiënten zot veel monnies opleveren! 

Bovenop de dubbele commissie bij meer dan 50 shops verloot Trooper ook 5 verjaardagsvaten bier tussen iedereen die van nu vrijdag tot en met nu zondag een online aankoop via www.trooper.be/harpavzw doet, ongeacht bij welke shop. Elke aankoop zorgt voor een kans op 1 van de 5 vaten die jij in je favoriete café mag nuttigen op een moment naar keuze. Op 6 mei maakt Trooper de winnaars bekend!

 

Dit is een manier om de kas van Harpa te helpen spijzen, zonder dat het U een cent meer kost!

 

Het bestuur